Турнір з пляжного волейболу присвячений Дню незалежності України

21 серпня 2014

20 серпня 2014 року на міському пляжі вже традиційно відбувся турнір з пляжного волейболу присвячений Дню незалежності України. Змагання проводилися серед юнаків та дівчат. Цього року було включено у турнір змагання змішаних команд - мікс, тобто дівчина та юнак. Загалом у змаганнях взяло участь 24 команди. Змагання проходили у напруженій боротьбі але у товариській атмосфері.

Переможцями серед дівчачих пар стали Мороз Катерина та Криштопа Валерія, команда «Арт». Серед юнаків перемогли Котеленець Антон та Бублик Олексій, команда «Альошка». Серед змішаних команд перемогу здобули Дуденок Дар’я та Котеленець Антон.

Всі спортсмени вихованці відділення волейболу дитячо-юнацької спортивної школи.

Переможці та призери турніру були нагороджені грамотами та медалями від сектора по фізичній культурі та спорту міської ради і дирекції ДЮСШ.