Залучений волонтер пробації

25 вересня 2020

25 вересня в приміщенні Прилуцького міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області підписаний договір про впровадження волонтерської діяльності, пов’язаної з пробацією з Владиславом Тищенком, студеном 4 курсу Прилуцького медичного училища.

Владислав Тищенко, 23.05.2002 року народження. Народився в сім’ї офіцерів, хоч і не пішов по стопам батьків, але силові структури завжди приваблювали. Терміни: «пробація», «покарання», «умовне засудження» йому знайомі з дитинства та роз’яснені із перших вуст, так як мама працює в пробації начальником Прилуцького міськрайонного відділу.

Владиславу не байдуже майбутнє нашої держави, долі людей, які опинилися в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку в пробації. Має бажання бути волонтером пробації, брати участь у проведенні соціально-виховної роботи з суб’єктами пробації, здійснювати перевірки за місцем їх проживання, тобто працювати на користь суспільства та допомагати в забезпеченні безпеки суспільства.

Прилуцький міськрайонний відділ
Філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області

Переглядів:198