Змагання з легкоатлетичного кросу пам’яті тренера з легкої атлетики Філіпова В.Ф.

11 жовтня 2021

09 жовтня 2021 року у м.Чернігів на базі СДЮШОР з лижного спорту відбулися змагання з легкоатлетичного кросу серед учнівської та студентської молоді пам’яті тренера з легкої атлетики Філіпова В.Ф.

У змаганнях взяли участь вихованці відділення легкої атлетики Прилуцької ДЮСШ. За результатами командної боротьби наші вихованці вибороли ІІ загальнокомандне місце серед збірних команд ДЮСШ Чернігівської області.

Також наші вихованці, які є студентами КЗ “Прилуцького гуманіторно-педагогічного фахового коледжу імені Івана Франка", боролися за винагороди в командному та особистому заліку серед студентів відповідних навчальних закладів і збірна команда дівчат здобула перемогу в командній боротьбі.

В особистому заліку на дистанції 1000 м серед жінок в абсолютній категорії здобула перемогу Михальченко Наталія, а Андрущенко Альона виборола ІІ місце серед студенток фахових коледжів.

Вітаємо переможців, призерів та бажаємо подальших успіхів і перемог!