Залучено волонтера до роботи з клієнтами пробації

24 листопада 2021

Волонтер-це людина, яка за власним бажанням готова витратити свої сили, час і талант на користь суспільству, не чекаючи винагороди.

У всьому світі волонтери відіграють велику роль у вирішенні багатьох проблем суспільства. Їхня сфера діяльності досить різноманітна: допомога людям, які опинилися в складних життєвих ситуаціях, допомога тваринам, участь у ліквідації наслідків стихійних лих, екологічні акції та багато іншого.

Починаючи з 2014 року на Україні стрімко розвивається волонтерський рух, під час Революції Гідності спостерігається високий рівень самосвідомості українців, бажання допомогти.

Клієнти пробації відносяться також до осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах та потребують всебічної допомоги.

Продовжуючи адвокаційну кампанію по залученню до соціально-виховної роботи з суб’єктами пробації, небайдужих людей, які бажають змінити світ на краще та допомогти особам, які перебувають у конфлікті з законом, 23 листопада 2021 року Прилуцьким районним відділом філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області до волонтерської діяльності залучено Зінець Олесю. Це активна цілеспрямована людина, соціальний працівник, психолог та юрист за освітою, яка також раніше працювала в відділі пробації, добре знає потреби та проблеми клієнтів пробації. З новоприйнятим волонтером пробації заключено договір про співпрацю та заплановано ряд заходів, направлених на виправлення клієнтів пробації та забезпечення безпеки суспільства.

 

Прилуцький районний відділ

філії Державної установи «Центр пробації»

в Чернігівській області

Переглядів:22