Шановна громадо! Не забуваймо про безпеку руху на дорогах!

05 серпня 2022

У період війни питання безпеки громадян, у тому числі в транспорті та дорогах, набуло вагомого змісту. Збільшення дорожнього трафіку, пошкодження доріг, встановлення блок-постів змусило переглянути підходи до організації дорожнього руху на місцях.

За даними Нацполіції України, кількість дорожньо-транспортних пригод, у тому числі резонансних, за період воєнного стану відносно зменшилася порівняно з аналогічним періодом минулого року, проте на фоні воєнних подій патрульними спостерігається часте ігнорування правил дорожнього руху як з боку водіїв, так й інших учасників дорожнього руху. Трагічним фактом є те, що в аваріях страждають діти.

Міжнародний благодійний фонд «Допомога постраждалим внаслідок ДТП» (далі - Фонд), який уже більше десяти років опікується питаннями безпеки на дорогах, з метою якнайширшої популяризації дотримання правил дорожнього руху серед дітей і дорослих та збереження людських життів, у рамках Національного проекту «Безпечна країна» рекомендує з питань безпечної поведінки дітей переглянути відеоролік: (завантажити).

Контент орієнтований в основному на юне (молоде) покоління та стосується правил безпечного поводження на вулицях та дорогах, на залізниці, про необхідність використання світлоповертальних елементів у темний час доби.

Соціальні відеоролики «Безпечна країна очима дітей» створені дітьми в рамках щорічного Всеукраїнського молодіжного конкурсу фото-та відеоробіт «Безпечна країна» та відповідають вимогам соціальної реклами за висновком Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення. Соціальні відеоролики з питань безпеки дітей на залізниці створені за сприяння ПАТ «Укрзалізниця».

Також є унікальна можливість стати учасником Всеукраїнського конкурсу фото-та відеоробіт Національного проєкту «БЕЗПЕЧНА КРАЇНА». Строки подання робіт – до 21 жовтня 2022.

Теми проєкту:

Молодь за безпеку дорожнього руху;

Безбар'єрне освітнє середовище;

Безпека життєдіяльності: знаємо та діємо;

Моя безпечна країна: майбутнє.

Деталі — на сайті Фонду www.dopomogadtp.com .

Переглядів:30