До відома ветеранів та членів родин захисників і захисниць України!

22 вересня 2022

До 05 жовтня є можливість подати заявку для участі в програмі #ВАРТО!

Український ветеранський фонд надаватиме фінансування бізнесу ветеранів та членам родин загиблих на конкурсній основі. Програма #ВАРТО є другою, більш масштабною програмою підтримки ветеранського бізнесу на сьогодні. Фонд фінансуватиме ветеранський бізнес на суму від 500 тисяч гривень до мільйона.

Старт прийому заявок – 5 вересня

Останній день прийому заявок – 5 жовтня (до 18:00 за київським часом).

Сума фінансування проєктів:

Мінімальна запитувана сума на проєкт – 500 000 грн

Максимальна запитувана сума на проєкт – 1 000 000 грн

Подавати заявки на фінансування проєктів можуть:

  • ветерани, члени сімей ветеранів війни загиблих (померлих) та члени сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, які зареєстровані відповідно до вимог законодавства як фізичні особи-підприємці;

  • юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за два роки до отримання фінансової підтримки, засновниками яких є ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України.

Що робити для участі у програмі?

Заповнити аплікаційну форму, підписати її ЕЦП, подати до Фонду проєктну заявку в електронному вигляді разом із документами у форматі PDF, що є обов’язковими: статутні документи, витяг з ЄДР, довідка про керівний склад, копія УБД засновника організації-заявника, опис проєкту, кошторис, резюме членів команди проєкту, термін реалізації.

На сайті УВФ можна знайти інструкцію для заявників, в якій детально описано всі етапи від подання заявки, її проходження, оцінювання, фінансування, звітування і т. д.

Ветеранський фонд не фінансуватиме бізнес, пов’язаний з російською федерацією! Також не можуть претендувати на фінансову підтримку бізнеси, пов’язані з азартними іграми, виробники алкогольних, тютюнових виробів, зброї та боєприпасів, ядерних матеріалів тощо.

Запитання та уточнення щодо проєкту можна надсилати на пошту veteranfundua@gmail.com з обов’язковим зазначенням теми листа “Конкурс Проєктів”.

 

Український ветеранський фонд

https://veteranfund.com.ua/contests/varto/

Переглядів:14