Поліція Прилуччини застерігає громадян від шахраїв під час купівлі-продажу товарів

22 вересня 2022

Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих вебсайтах.

21 вересня до поліції звернулася 27-річна прилучанка із повідомленням, що з її банківського рахунку зникло більше 15 тисяч гривень. Жінка розповіла поліцейським, що на одній із популярних інтернет - платформ вона розмістила оголошення про продаж дитячого харчування. Пізніше до неї зателефонувала жінка і виявила бажання придбати товар. Обговоривши умови здійснення купівлі-продажу, псевдопокупець надіслала на номер заявниці посилання про оформлення доставки. Перейшовши за посиланням, жінці запропонували ввести секретні дані її картки. Потерпіла виконала ці умови, після чого з її картки зникли кошти.

Нині поліція розшукує причетного до шахрайства у рамках відкритого кримінального провадження.

Поліція наполегливо рекомендує: по телефону або в Інтернеті нікому не повідомляйте жодних відомостей про свої банківські картки. Адже переходячи за сумнівними посиланнями, ви даруєте зловмисникам свої персональні дані.

У результаті чого шахраї можуть привласнити всі заощадження з ваших банківських рахунків.

Пам’ятайте:

під час продажу чи покупки товарів через мережу Інтернет користуйтесь послугою післяплати, це допоможе вам зберегти гроші;

не передавайте невідомим особам реквізити вашої банківської картки. Це конфіденційна інформація і вона не потрібна для роботи банківським працівникам.

Переглядів:65