Консультування молодого педагога

24 листопада 2022

Успішна педагогічна діяльність сучасного молодого педагога залежить не тільки від його професійної підготовки і особистих якостей, а й від належної організації консультативної методичної допомоги та наставництва. В цьому навчальному році «Віртуальну школу молодого педагога» відвідує інструктор з фізичної культури закладу дошкільної освіти № 19 Іващенко Марина.

Для реалізації поставлених перед собою завдань молодий педагог звернулась за допомогою до консультанта Центру професійного розвитку педагогічних працівників Тетяни Зубко. 24.11.2022 року в ході зустрічі консультант проконсультувала як організувати роботу, щоб на все вистачало часу за допомогою основ тайм-менеджменту. Марина отримала відповіді на актуальні для неї питання: розроблення індивідуальної траєкторії професійного розвитку, володіння різними сучасними педагогічними технологіями, методиками, прийомами успішного навчання й виховання дошкільників; формування стійких професійних цінностей та компетентностей; практичне використання сучасних методик виховання для формування у здобувачів освіти здоров’язбережувальної компетентності.

Дане педагогічне шефство містило ряд порад, які стануть у нагоді та професійному зростанні молодого інструктора з фізичної культури.

Переглядів:15