Історію створюють люди

01 березня 2023

Посадовцями відділу сім'ї, молоді та спорту міської ради проведено годину спілкування з представниками студентської та учнівської молоді на тему: "Майдан. Історія майбутнього", присвячену Дню Героїв Небесної Сотні, який щорічно відзначають 20 лютого в Україні.

 
Зі словами глибокої шани до подвигу учасників Революції Гідності звернулася до молоді заступник міського голови Тетяна Шкуренко та активний учасник Майдану, поет, громадський діяч, член Міжнародної літературно-мистецької Академії України Віктор Погуляй.

Головною метою заходу було вшанування пам’яті про тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави, які віддали своє життя під час подій Революції Гідності з листопада 2013 року по квітень 2014 року, захищаючи ідеали демократії, європейське майбутнє України.

Революція Гідності засвідчила: українці не просто обрали шлях до Європи, а й готові за нього боротися, відстоюючи власні права та свободи. У світі Україну почали сприймати як державу з власною самобутністю, історією та гідністю, здатну захистити суверенітет.

Усім загиблим під час Євромайдану посмертно присуджено звання Героя України. Ми Єдина країна! Ми всі прагнемо одного – миру, спокою, міцної і квітучої держави та чистого неба над головою.

Начальник відділу сім'ї, молоді та спорту міської ради Олена ЧАБАК

 

Переглядів:173