«Небезпека поруч»

18 липня 2023

18 липня на території центрального парку міста відбулася акція «Небезпека поруч».

Із початком літнього сезону все більше людей прагнуть проводити вихідні на природі, гуляти по лісу, збирати ягоди і трави, виїхати за місто у ліс чи просто прогулятися у парку.

Природа Прилуччини багата на різноманітні рослини. Серед них зустрічаються і небезпечні для здоров’я. Простий контакт з деякими лісовими та польовими рослинами може обернутися важким отруєнням. Не все, що росте в природі можна чіпати, нюхати і тим більше їсти.

Музей склав список рослин, які потрібно не просто вміти відрізняти від інших, але щоб уникнути неприємних наслідків, триматися від них подалі.

Тож на території центрального міського парку працівники музею інформували містян про небезпечні рослини і поширювали інформативні листівки.


Відповідальна за захід Степаненко О.П.

За інф.Прилуцького краєзнавчого музею ім. В.І.Маслова

Переглядів:171