Запрошуємо всіх охочих взяти участь у Національному Фестивалі «Код Нації»

12 лютого 2024

Національним Фестивалем «Код Нації» спільно з проєктом «ПроМову» оголошується проведення Всеукраїнського конкурсу до Міжнародного дня рідної мови, який відзначається 21 лютого. Головною метою Конкурсу є сприяти розвитку української мови шляхом популяризації її культурного надбання у суспільстві; заохочення представників усіх верств населення до вивчення української мови, утвердження її як головного чинника існування нашої нації; розвиток творчих та інтелектуальних здібностей учасників Конкурсу та Тестування. Підтримка Збройних сил України благодійними внесками учасників.
На Конкурс усі охочі зможуть подати свої творчі проєкти у п’яти номінаціях: образотворчі роботи, відеороботи, фотокросинг, есе на тему «Мовне питання» та номінація мовних мемів.
Подача заявок на Конкурс відбувається на сайті: 
https://mova.kod-natsii.com з 05 лютого 2024 року по 25 лютого 2024 року, оцінювання творчих проєктів по 29 лютого 2024 року, а оголошення переможців Конкурсу відбудеться 01 березня 2024 року на офіційних сторінках Фестивалю в соціальних мережах.
Для інших знавців солов’їної Освітня платформа Фестивалю проводитиме Тестування на рівень володіння українською мовою. Зареєструватись на нього можна на сторінці: https://mova.kod-natsii.com/test/ з 05 лютого 2024 року по 23 лютого 2024 року, пройти тестування з 26 лютого 2024 року по 29 лютого
2024 року, а дізнатись попередні результати вже з 01 березня 2024 року!

Детальніше про умови участі та Положення на сайті Конкурсу: https://mova.kod-natsii.com

 

Переглядів:21