Педагогічний брифінг «Сучасний методичний простір закладу дошкільної освіти»

12 лютого 2024

12.02.2024 року відбулося засідання педагогічного брифінгу «Сучасний методичний простір закладу дошкільної освіти» для вихователів-методистів закладів дошкільної освіти. В ході проблемного столу «Роль практичного досвіду у формуванні педагогічної майстерності педагога-дошкільника» обговорювалися проблемні питання щодо вивчення передового педагогічного досвіду педагогів. Модератором заходу була консультант Центру ПРПП Тетяна Зубко, яка акцентувала увагу учасників на розмежуванні понять моніторинг професійної компетентності педагога; вивчення, узагальнення та поширення педагогічного досвіду та вивчення практичного досвіду педагога атестаційною комісією.


Під час спілкування консультант розкрила питання класифікації досвіду та етапи його вивчення, узагальнення та поширення; наголосила на продуктах досвіду та його удосконаленню; презентувала електронну базу поширення практичного досвіду педагогічних працівників міста, яка розміщена на сайті Центру.

Педагоги обговорили критерії оцінювання досвіду та визначили завдання представників атестаційної комісії для належного оцінювання професійних компетентностей педагогічного працівника, який атестується, відповідно до наказу МОН України 09.09.2022  № 805 «Про затвердження Положення про атестацію педагогічних працівників».

Активний діалог учасників заходу дав змогу вихователям-методистам усвідомити основні завдання діяльності методичного кабінету: виявлення перспективного педагогічного досвіду в колективі закладу дошкільної освіти і за його межами, сприяння його вивченню, узагальненню, впровадженню та розповсюдженню шляхом висвітлення у засобах масової інформації, організації та участі у виставках, презентаціях, роботі спільнот, шкіл перспективного педагогічного досвіду.

Переглядів:20