25 вересня 2024
З 24 вересня 2024 року почалося навчання за загальною професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації «Запобігання корупції та впровадження стандартів доброчесності на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування» (ІІ сесія). Участь у навчанні Чернігівського регіонального центру підвищення кваліфікації взяла Даценко Марина Сергіївна, головний спеціаліст з антикорупційної діяльності відділу по роботі з кадрами міської ради.
Під час навчання Дубок Валентин Петрович, начальник відділу з питань запобігання та виявлення корупції Чернігівської обласної державної адміністрації, ознайомив із особливостями заповнення декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та
особливостями додаткових заходів фінансового контролю. Шестак Лілія Володимирівна, професор кафедри адміністративного, цивільного та господарського права і процесу Пенітенціарної академії України, кандидат юридичних наук, доцент, висвітлила питання щодо алгоритму дій у разі виникнення конфлікту інтересів, заходи врегулювання конфлікту інтересів та корупційні ризики під час реалізації функцій держави або місцевого самоврядування. Доцент кафедри публічного та приватного права Національного університету «Чернігівська політехніка», кандидат юридичних наук, Пузирна Наталія Станіславівна обговорила питання щодо основ антикорупційної роботи в державних органах та органах місцевого самоврядування, права та гарантії захисту викривачів в Україні. Пузирний Вячеслав Феодосійович, проректор Пенітенціарної академії України, доктор юридичних наук, професор, доповів про прояви корупції та її негативний вплив на досягнення цілей сталого розвитку, відповідальність за вчинення корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень.
Завершилося навчання підсумковим комп’ютерним тестуванням.