Працює інтерактивна мапа безбар’єрності

31 березня 2026

Інтерактивна мапа безбар’єрності, над наповненням якої працюють Міністерство розвитку громад та територій спільно з компанією ЛУН, містить дані вже про понад 70 тисяч об’єктів і більш як 2 тисячі локацій безбар’єрних маршрутів.

Про це віцепрем’єр-міністр з відновлення України – міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба повідомив у передає Укрінформ.

Мапа безбар’єрності, яку створили у партнерстві Мінрозвитку з громадською організацією ЛУН Місто, визнана найкращою соціальною ІТ-ініціативою 2026 року за версією DOU.

Сьогодні це інструмент, яким вже користуються люди – щоб зрозуміти, наскільки доступні маршрути, лікарні, школи чи укриття. А для громад - це чіткий сигнал: де вже є прогрес, а де потрібні зміни.

На мапі вже понад 70 000 об’єктів і більше 2 000 локацій безбар’єрних маршрутів. За перші 8 місяців маємо 1.5 млн переглядів.

Далі масштабуємо: більше об’єктів, більше маршрутів, нові моніторинги, інтеграція даних від громад і бізнесу.

Дякую команді ЛУН Місто та особисто Анна Денисенко за системну роботу над цим проєктом.

Як повідомляв Укрінформ, Кабінет міністрів ухвалив низку рішень, які роблять середовище в Україні безбар’єрним для всіх громадян  (https://www.ukrinform.ua/rubric-society/4096025-urad-uhvaliv-nizku-risen-sodo-bezbarernosti.html)

Переглядів:25