09 червня 2026
9 червня під головуванням міського голови Ольги Попенко відбулося чергове засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради.
Під час роботи члени виконавчого комітету розглянули низку важливих питань життєдіяльності громади. Особливу увагу приділили підтримці обдарованих прилучан та фахівців культурної сфери.
За вагомі досягнення, сумлінну працю, високий професіоналізм, а також за здобуття перемог у змаганнях та конкурсах було ухвалено рішення про нагородження Почесними грамотами виконавчого комітету Прилуцької міської ради:
• Випускників та вихованців Дитячо-юнацької спортивної школи (ДЮСШ) Прилуцької міської ради.
• Випускників Прилуцького ліцею № 5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна.
• Колектив Прилуцької міської центральної бібліотеки імені Любові Забашти (директор — Людмила Зубко).
• Колектив Прилуцької міської бібліотеки для дітей імені Павла Білецького-Носенка (директор — Євгенія Гнатів).
Окрім морального заохочення, виконавчий комітет ухвалив рішення про виділення коштів для виплати грошової винагороди усім нагородженим.
Усі ухвалені рішення спрямовані на те, щоб підтримати нашу талановиту молодь, спортсменів та культурних діячів. Адже саме вони своєю працею, енергією та здобутками роблять вагомий внесок у розвиток і просування Прилуцької міської територіальної громади!
23-06-2026 | 14:45
22-06-2026 | 15:16
22-06-2026 | 14:27
22-06-2026 | 14:20
18-06-2026 | 15:33
17-06-2026 | 11:04
17-06-2026 | 11:02
Алгоритм дій для підприємств, що постраждали внаслідок обстрілів Міністерство економіки,
16-06-2026 | 11:01
15-06-2026 | 17:03
15-06-2026 | 15:15
15-06-2026 | 15:01
15-06-2026 | 13:13
