Тривають роботи з благоустрою міста!

12 червня 2026

Працівники комунальних служб щоденно дбають про належний санітарний стан міста. Наразі виконуються роботи зі скошення трави у громадських місцях, а також розчищення узбіч та боків доріг від ґрунтових наносів і трав'яної рослинності вздовж бордюрів.
Дякуємо працівникам комунальних підприємств за щоденну працю та відповідальне ставлення до роботи.

 
Переглядів:7