16 червня 2026
Сьогодні міський голова Ольга Попенко провела засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради, у ході засідання члени виконавчого комітету розглянули низку важливих питань, що стосуються розвитку громади, соціального захисту населення, підтримки дітей та сімей, житлово-комунального господарства, міжнародного співробітництва, бюджетної сфери та управління комунальним майном.
Зокрема, схвалено проєкти міських цільових програм щодо підтримки та розвитку учнівської молоді, утвердження української національної та громадянської ідентичності, надання одноразової грошової допомоги жителям міста, розвитку міжнародного співробітництва громади, а також розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста.
Крім того, члени виконавчого комітету затвердили звіт про виконання фінансового плану КП «Послуга» за І квартал 2026 року, розглянули питання виділення коштів з бюджету громади, управління об’єктами оренди, соціального захисту дітей та підтримки сімейних форм виховання тощо.
За результатами розгляду всі питання порядку денного підтримані та ухвалені відповідні рішення.
24-06-2026 | 09:47
24-06-2026 | 08:25
23-06-2026 | 14:45
23-06-2026 | 10:42
22-06-2026 | 15:16
22-06-2026 | 14:27
22-06-2026 | 14:20
18-06-2026 | 15:33
17-06-2026 | 11:04
17-06-2026 | 11:02
Алгоритм дій для підприємств, що постраждали внаслідок обстрілів Міністерство економіки,
16-06-2026 | 11:01
15-06-2026 | 17:03

