Депутати гуманітарної комісії розглянули питання порядку денного засідання

17 червня 2026

17 червня відбулося засідання постійної депутатської комісії з гуманітарних питань. У ході засідання депутати розглянули низку проєктів рішень, що стосуються сфери освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення та реалізації міських цільових програм. Зокрема, члени комісії опрацювали питання щодо організації харчування у захисних спорудах цивільного захисту, формування складу конкурсної комісії з відбору директора закладу дошкільної освіти №3, підтримки обдарованої учнівської молоді, розвитку української національної та громадянської ідентичності, надання одноразової грошової допомоги жителям громади та пільг на оплату житлово-комунальних послуг окремим категоріям громадян.
Також депутати розглянули проєкти рішень щодо затвердження в новій редакції статутів комунальних закладів та підприємств міста, зокрема стоматологічної поліклініки, дитячої лікарні та дитячо-юнацької спортивної школи.
Окрему увагу члени комісії приділили проєкту рішення щодо внесення змін та затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства «Прилуцький міський центр первинної медико-санітарної допомоги» у новій редакції для впровадження та реалізації в Прилуцькій міській територіальній громаді програми «Скринінг здоров’я 40+». Програма спрямована на проведення профілактичних медичних обстежень жителів віком від 40 років, раннє виявлення захворювань та факторів ризику, а також підвищення рівня відповідальності громадян за стан власного здоров’я.
За результатами обговорення профільна комісія ухвалила відповідні рішення з усіх питань порядку денного. Надалі проєкти рішень будуть винесені на розгляд чергової сесії Прилуцької міської ради.

 
 
 
Переглядів:22