Спільними зусиллями — до ефективної підтримки ВПО

19 червня 2026

У приміщенні Соціально-економічного хабу «Життєздатність+» відбулася робоча зустріч представників Управління соціального захисту населення Прилуцької міської ради, членів Ради з питань внутрішньо переміщених осіб та голови Ради ВПО Оксани Середи з юристами Благодійного фонду «Право на захист».

Під час зустрічі учасники обговорили одне з найактуальніших питань для внутрішньо переміщених осіб — забезпечення житлом, наявні державні та місцеві механізми підтримки, а також юридичні аспекти реалізації житлових прав ВПО.

Окрему увагу було приділено плануванню подальшої співпраці між Управлінням, Радою ВПО та БФ «Право на захист». Сторони окреслили напрями майбутньої взаємодії, що сприятимуть посиленню правової підтримки внутрішньо переміщених осіб, проведенню спільних інформаційно-консультаційних заходів та реалізації ініціатив, спрямованих на захист прав переселенців.

 
Переглядів:19