Депутати профільної комісії розглянули нагальні питання розвитку громади

24 червня 2026

За участі міського голови Ольги Попенко та секретаря міської ради Романа Гоголя відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку та бюджету міста, розвитку інфраструктури та регуляторної політики. 

У ході роботи депутати розглянули низку питань, що стосуються освітньої, соціальної, бюджетної та комунальної сфер життєдіяльності громади. Зокрема, члени комісії опрацювали проєкти рішень щодо оновлення положення про заохочення талановитих і обдарованих учнів, внесення змін до програм підтримки учнівської молоді, утвердження української національної та громадянської ідентичності, надання одноразової грошової допомоги жителям міста та пільг учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Окрему увагу приділили питанням розвитку міжнародного співробітництва громади, реалізації програми житлово-комунального господарства та благоустрою міста, виконання бюджету Прилуцької міської територіальної громади за І квартал 2026 року, унесення змін до бюджету та виділення коштів на потреби громади.
Також депутати розглянули питання затвердження Статуту комунального підприємства «Послуга» Прилуцької міської ради Чернігівської області в новій редакції.
За підсумками засідання члени комісії заслухали доповідачів, детально опрацювали кожне питання порядку денного та ухвалили відповідні рішення.

 
 
 
 
 
 
Переглядів:16