Прилучанка Олена Гмиря взяла участь у з’їзді регіональних молодіжних конгресів у Києві

13 серпня 2026

12 серпня 2026 року, у День молоді, у місті Києві відбувся з’їзд представників регіональних молодіжних конгресів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

У цій важливій події взяла участь Олена Гмиря — представниця Молодіжної ради при Прилуцькій міській раді та членкиня Молодіжної ради при Чернігівській ОДА.

Напередодні заходу Олена здобула статус делегатки до Палати регіональних молодіжних конгресів. Загалом у Чернігівському регіональному молодіжному конгресі свої громади представляли 53 делегати, і лише 11 із них були обрані для представлення молоді Чернігівщини на національному рівні — серед них і наша прилучанка.

У межах святкової програми з'їзду відбулася панельна дискусія молодих лідерів із ключовими урядовцями та парламентарями. Мали можливість поспілкуватися та поставити запитання Голові Верховної Ради України Руслану Стефанчуку, Міністру молоді та спорту України Матвію Бідному, Міністру розвитку громад та територій України Віталію Безгіну, Ззаступнику Керівника Офісу Президента України Віктору Микиті, а також представникам ДСНС, спорту та інших сфер.

Учасники обговорили актуальні питання розвитку молодіжного руху, залучення молоді до ухвалення рішень на всіх рівнях владної вертикалі та механізми підтримки громад у часи сучасних викликів.

Молодь — це справжня рушійна сила нашої держави. Саме молоді люди сьогодні зі зброєю в руках боронять країну на полі бою, підтримують економіку, реалізують президентські гранти в громадах, виборюють перемоги й гордо підіймають український стяг на міжнародних спортивних аренах, втілюють сміливі ідеї та творять майбутнє України вже сьогодні.

Щиро пишаємося нашою землячкою! Бажаємо Олені Гмирі плідної роботи, нових досягнень та успішної репрезентації інтересів молоді Прилуччини й Чернігівщини на всеукраїнському рівні!

 
 
 
 
 
 
 
 
Переглядів:12