01 грудня 2023

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про проведення конкурсного відбору суб’єктів господарювання , які здійснюватимуть у місті Прилуки відпуск лікарських засобів та харчових продуктів за пільговими рецептами

 1. Організатор конкурсу: конкурсна комісія з відбору суб’єктів господарювання, які здійснюватимуть відпуск лікарських засобів та харчових продуктів за пільговими рецептами, утворена розпорядженням міського голови від 15 листопада 2023 року №233р «Про утворення конкурсної комісії з відбору суб’єктів господарювання, які здійснюватимуть відпуск лікарських засобів та харчових продуктів за пільговими рецептами у 2024 році».
 2. Об’єкт конкурсу:

     об’єктом є безоплатний відпуск суб’єктом господарювання - переможцем конкурсу протягом 2024 року лікарських засобів та харчових продуктів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування групам населення та за категоріями захворювань згідно з додатками 1 і 2 до Постанови Кабінету Міністрів від 17.08.1998 №1303 «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань» відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», Закону України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку», Закону України «Про донорство крові та її компонентів», Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», Закону України «Про статус ветеранів військової служби і ветеранів органів внутрішніх справ та їх соціальний захист», Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», Закону України « Про жертви нацистських переслідувань», Закону України «Про відновлення прав осіб, депортованих за національною ознакою», Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій в Україні».

     Комунальні некомерційні підприємства «Прилуцький міський центр первинної медико-санітарної допомоги», «Прилуцька міська дитяча лікарня» Прилуцької міської ради, «Прилуцька центральна міська лікарня» щомісячно здійснюватимуть відшкодування витрат, пов’язаних з безоплатним відпуском лікарських засобів, виробів медичного призначення та харчових продуктів вищезазначеним категоріям громадян відповідно до таких міських цільових програм : «Надання населенню первинної медичної допомоги на 2024 рік», «Надання медичних послуг дитячому населенню на 2024 рік», «Надання населенню вторинної медичної допомоги на 2024 рік».

 1. Обов’язкові вимоги до учасників конкурсного відбору:

       до конкурсу допускаються суб’єкти господарювання, які на підставі ліцензії провадять господарську діяльність з роздрібної торгівлі лікарськими засобами, незалежно від форм власності та підпорядкування, аптечні заклади яких розташовані на території міста Прилуки.

     Для участі у конкурсному відборі суб’єкти господарювання повинні подати Комісії наступні документи:

 1. заява на участь у конкурсному відборі суб’єктів господарювання, які здійснюватимуть відпуск лікарських засобів та харчових продуктів за пільговими рецептами у місті Прилуки, згідно із встановленою формою (бланк заяви можна отримати за адресою: Виконавчий комітет Прилуцької міської ради, м. Прилуки, вул. Незалежності, 82, каб.13);
 2. нотаріально засвідчена копія ліцензії на право здійснення діяльності з реалізації лікарських засобів;
 3. нотаріально засвідчена копія ліцензії на придбання, виготовлення,

зберігання, перевезення, реалізації (відпуск), знищення, використання наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів;

 1. документально підтверджена інформація про наявність

кваліфікованого персоналу для приймання , обліку, контролю якості та відпуску лікарських засобів та харчових продуктів за пільговими рецептами;

       5. документально підтверджена інформація про наявність технічного забезпечення для ведення єдиного електронного реєстру відпущених лікарських препаратів та харчових продуктів за пільговими рецептами, який повинен містити наступні дані:

- ПІБ хворого;

- адреса проживання хворого;

- номер пільгового рецепта;

- дата відпуску лікарського препарату;

- найменування лікарського препарату;

- кількість відпущених лікарських препаратів;

- оптово-відпускна ціна лікарського препарату, унесена у реєстр оптово-відпускних цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення Міністерства охорони здоров’я України;

- відпускна ціна лікарських препаратів.

          4.    Кінцевий термін прийняття документів на конкурсний відбір: документи для участі в конкурсному відборі приймаються з 4 грудня по 19 грудня 2023 року включно до 17.00.

 1. Адреса, за якою подаються документи на конкурсний відбір:

Виконавчий комітет Прилуцької міської ради, м. Прилуки, вул. Незалежності, 82,  каб. №13, з 08.00 до 17.00 год., обідня перерва з 12.00 до 13.00 год., вихідні – Сб. та Нд.

 1. Дата, час і місце проведення конкурсного відбору:

     20 грудня 2023 року об 11.00 год. виконавчий комітет Прилуцької міської ради: м. Прилуки, вул. Незалежності, 82, ІІ поверх, каб. №25.

 1. Контактні телефони, факси та адреси електронної пошти для довідок з питань конкурсного відбору: тел.:3-03-15, e-mail:[email protected].
 2. Місце і дата одержання бланків заяви для участі у конкурсі, перелік критеріїв для відбору суб’єктів господарювання, які здійснюватимуть відпуск лікарських засобів та харчових продуктів за пільговими рецептами у місті Прилуки:

      Виконавчий комітет Прилуцької міської ради, м. Прилуки, вул. Незалежності, 82, каб. № 13 з 8.00 до 17.00 год., обідня перерва з 12.00 до 13.00 год., вихідні – Сб. та Нд.

 1. Конкурс проводиться безкоштовно.
Переглядів:36