Новини міста

16-08-2016 | 07:59

Позитив з Україною в серці

Перше національно-патріотичне наметове містечко «Молодь з Україною в серці» 14 серпня розташувалося на території дитячого табору «Берізка». Під гаслом «Молодь з Україною у серці» учасники: юні туристи з Центру творчості дітей та юнацтва, представники молодіжних громадських організацій «Курінь ім. Івана Сірка», «Повстанець» та «Еко-спектр», активна молодь міста спільно з учасниками антитерористичної операції на сході України брали участь у проведенні спортивно-розважального дійства. Наметове містечко започатковане міською радою та проходить у рамках цільової програми «Молодь м. Прилуки на 2016-2020 роки». Цей захід обіцяє стати традиційним напередодні святкування Дня Незалежності України. Спеціаліст у справах сім'ї та молоді міської ради Катерина Кантур розповіла про ідею проведення дозвілля на відкритому повітрі,